Sivasspor’da sakat oyuncuların vaziyeti muhakkak oldu!

Sivasspor’da 3. testler de olumsuz çıktı Sivasspor’da 3. testler de olumsuz çıktı

Süper Lig ekiplerinden Sivasspor’da sakatlığı bulunan futbolcuların sıhhat vaziyeti hakkında kulüp hekimi Burak Ayyıldız, fotoğrafı internet sitesine söylemede bulundu. Akyıldız, 4 futbolcunun sakat olduğunu söyleyerek rehabilitasyonlarının devam ettiğini belirtti. Akyıldız, söylemesinde şu ifadeleri kullandı:
“Sağ 2’nci kaburgasında kırık tespit edilen Yasin Öztekin, dinlenmeye alındı ve Kayserispor maçından sonra ekiple beraber çalışmalara başlaması tasarlanmaktadır.

Konyaspor ile oynadığımız Süper Lig 28. hafta maçında iç yan bağında esneme oluşan kaptanımız Ziya Erdal, sıhhat takımımızın uyguladığı rehabilitasyonun ardından yarından itibaren çalışmalara başlayacak.
Denizlispor ile 27. haftada sahamızda oynadığımız maçta kasık kasında yırtık oluşan Yatabare’nin rehabilitasyonu bitirildi ve yarın ki idmanda misyon alabilecek.

Sezon içerisinde sağ dizinde akışkan birikmesi ve sızı şikayeti olan futbolcumuz Hakan Arslan, 14 Mayıs’ta Kayseri’de sağ dizinden operasyon olmuştu. Rehabilitasyonu kulüp kuruluşlarımızda devam eden sporcumuz, fizyoterapist eşliğinde ekibimizden ayrı olarak saha çalışmalarına başlamıştır.”

Oğuzhan Sarzep